Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Німеччина виділить понад 30 мільйонів євро кредиту на потреби української енергетики

15 Червня 2024, 16:11

Уряд Німеччини через кредитну установу KfW надає Україні 30,4 млн євро у межах проєкту «Підвищення ефективності передачі електроенергії». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство енергетики.

Відповідну Угоду днями було підписано у присутності Міністра енергетики України Германа Галущенка у Берліні.

«Реконструкція, модернізація та розширення інфраструктури передачі електроенергії є надзвичайно важливими для відновлення та економічного розвитку України. Підвищення енергоефективності та інтеграція з Європою електроенергетичної системи України сприятимуть стабілізації подачі електроенергії. Як наслідок, по всій країні покращаться як умови для господарської діяльності, так і повсякденне життя українців»,підкреслила член правління KfW Крістіан Лайбах.

Зазначається, що в межах проєкту передбачається здійснити реконструкцію однієї з підстанцій шляхом запровадження автоматизованої системи керування технологічними процесами.

Після модернізації високовольтної підстанції вона відповідатиме вимогам ENTSO-E щодо надійності системи передачі та безпеки мережі, що суттєво покращить синхронну роботу української та європейської енергосистем.

Нагадаємо, що для відновлення енергетичної інфраструктури в Україні Бельгія виділяє 9 млн євро.