Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Світовий банк із початку війни мобілізував на підтримку України 42 млрд доларів

14 Червня 2024, 17:13

Світовий банк спільно з партнерами та донорами у межах ініціативи PEACE (мир) зібрав 42 мільярди доларів на підтримку України, з яких більше 38 мільярдів доларів вже передано у вигляді траншів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова керуючого директора з операційної діяльності Світового банку Анни Б’єрде, пише Укрінформ.

«З першого дня війни Світовий банк намагався підтримувати Україну, шукати державних і приватних партнерів для підтримки України», – сказала Б’єрде.

Зазначається, що  головне завдання Світового банку – підтримувати функціонування українського уряду, щоб в умовах війни держава продовжувала надавати громадянам державні послуги.

«Разом із українським урядом ми заснували платформу PEACE, яка займається підтримкою бюджету України, аби держава могла виконувати свої основні функції – чи то буде зарплата вчителям, видатки на охорону здоров’я, соціальну сферу, допомогу внутрішньо переміщеним особам тощо», – зауважила керуючий директор.

Крім того, в Україні Світовий банк надає фінансову підтримку 10 категоріям бюджетних статей. А також допомагає залучати інвестиції у різні сектори, оцінювати збитки від російської агресії та прогнозувати перспективи української економіки.

Нагадаємо, що раніше Світовий банк виділив 1,5 млрд доларів на відновлення України.