Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Києві реконструюють головний військовий госпіталь

13 Червня 2024, 16:31

Міністерство оборони та благодійний фонд «Коло» запускають спільний проєкт із реконструкції Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» у Києві. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Міністерство оборони України.

«Проєкт передбачає реконструкцію декількох будівель госпіталю, включаючи розробку сучасного медичного простору, який відповідатиме усім сучасним вимогам та стандартам», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що реконструкція включатиме:

  • створення сучасного комплексу, який забезпечить ефективну взаємодію та логістику між приймальним і ургентним відділеннями;
  • організацію швидкого та безбар’єрного доступу пацієнтів від карет швидкої допомоги до всіх необхідних медичних процедур;
  • облаштування підземного укриття для захисту під час повітряних тривог.

Проєкт, ініційований благодійним фондом «Коло» у 2022 році, отримав підтримку Міністерства оборони України та перейшов до фази практичної реалізації. Він створить комфортні умови для роботи медиків, а також науково-дослідницьку платформу для навчання студентів та підвищення кваліфікації практикуючих лікарів.

Нагадаємо, що в Україні повністю відновили 510 медзакладів, які пошкодила армія рф.