Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Британія закликала країни ООН забезпечити повноту внесків на гуманітарну допомогу Україні

13 Червня 2024, 15:48

Велика Британія закликала країни-члени ООН забезпечити повноту внесків на гуманітарну допомогу Україні й регіону в умовах збройної агресії рф, яка наразі не досягла й третини від очікуваної суми. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова представниці Британії при Раді Безпеки ООН посла БарбариВудворд, пише Укрінформ.

«Сполучене Королівство виділило понад $456 мільйонів на гуманітарну допомогу Україні й регіону, і ми закликаємо інші країни-члени продовжувати підтримувати запит (на гуманітарну допомогу – ред.), який, за останніми оцінками, профінансований на рівні 28%», – повідомила представниця Британії.

Зазначається, що вона високо оцінила сміливість гуманітарних партнерів на місцях в Україні, які реагують на ворожі атаки, підтримують евакуацію із сіл та забезпечують надзвичайні потреби.

«Ми приєднуємося до закликів, які ми почули від кожного члена цієї Ради, щоби росія дотримувалася своїх зобов’язань за міжнародним гуманітарним правом, припинила атаки на інфраструктуру, яка забезпечує основні потреби українського населення. І ми закликаємо росію залишити міжнародно визнану території України», –наголосила Вудворд.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет Міністрів відзначив координаторку ООН в Україні Деніз Браун.