Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Франція надасть Україні 200 млн євро на відновлення критичної інфраструктури та пріоритетних секторів економіки

13 Червня 2024, 15:02

Днями Україна й Франція підписали угоду щодо сприяння відновленню та підтримці критичної інфраструктури та пріоритетних секторів економіки України. Про це РеІнформ повідомляє з посиланнямна Міністерство економіки.

Зазначається, що 200 мільйонів євро будуть спрямовані на реконструкцію та відновлення критично важливої інфраструктури. Із них 60 мільйонів євро буде спрямовано на підтримку енергетичного сектору нашої країни.

«У Парижі відбулося підписання Грантової угоди між урядом Французької республіки та урядом України щодо сприяння відновленню та підтримці критичної інфраструктури та пріоритетних секторів економіки України. Мета угоди – залучити грантові кошти уряду Французької Республіки в сумі 200 млн євро, які будуть спрямовані на реконструкцію та відновлення критично важливої інфраструктури», – йдеться в повідомленні.

Згідно з умовами підписаної угоди, кошти призначені для тих підприємств, які інвестуватимуть у критичну інфраструктуру, для відбудови України. Зокрема, йдеться про такі сектори, як охорона здоров’я, інфраструктура, енергетика, сільське господарство, водопостачання та водовідведення, переробка відходів, розмінування, житлове будівництво та цифрові технології.

Реалізація проєктів в інших секторах економіки розглядатиметься в індивідуальному порядку.

Нагадаємо, що французькі партнери допомагатимуть облаштовувати укриття Харківщини.

МІТКИ