Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

З’явився гайд про чуйне спілкування з близькими військових

13 Червня 2024, 13:49

Дізнатися, як спілкуватися таким чином, щоб не травмувати тих, хто очікує на повернення коханих із фронту або втратив близьких через війну можна за допомогою безкоштовної підбірки правил у «Чуйному гайді». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «Детектор медіа».

Гайд має вигляд онлайн-брошури. У ньому зібрали найрозповсюдженіші тригери, запитання, судження, яких варто уникати у спілкуванні з партнерками військових. Користувачі можуть дізнатись алгоритм дій у спілкуванні й побачити приклади екологічної підтримки.

На сайті також можна перейти за посиланнями та прочитати три історії: про переживання втрати чоловіка, підтримку ветерана від час реабілітації та виклики родини військового з посттравматичним стресовим розладом.

«Чуйний гайд» розробили спільно з ветеранськими організаціями Veteran Hub і «Вільний вибір». Він здебільшого базується на досвіді студенток Projector Foundation, які є коханими воїнів, але також він містить поради психологів щодо спілкування на чутливі теми, розповіли в Projector Foundation», – йдеться у повідомленні.

Переглянути «Чуйний гайд» можна за посиланням.

Нагадаємо, що в Україні склали словник коректної термінології для спілкування з людьми з інвалідністю.