Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Вишиванку Зеленського продали за $100 тис. на благодійному аукціоні у Вашингтоні

5 Червня 2022, 15:55

Вишиту сорочку, яку президент України Володимир Зеленський одягав на День вишиванки 19 травня, продано на благодійному аукціоні у Вашингтоні за $100 тис. доларів. Покупцем лота стала юридична компанія Asters USA. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на «Голос Америки».

Аукціон відбувся у п’ятницю, 3 червня, в межах презентації програми United 24 в Українському Домі у Вашингтоні.

Як пояснюють організатори події, United 24 створено для залучення коштів для допомоги Україні, які надходять на рахунки Нацбанку й спрямовуються профільними міністерствами на потреби за трьома напрямами: оборона й розмінування, медична допомога, відбудова країни. Також усі благодійники можуть обрати конкретний проєкт для передачі коштів. Пожертви не підлягають оподаткуванню.

Під час благодійного аукціону, окрім вишитої сорочки українського президента, продано футболки із підписами Артема Довбика і Андрія Ярмоленка, в яких вони змагалися під час виграшного матчу української збірної проти команди Шотландії 1 червня.

Також «з молотка» пішов відомий керамічний кухоль у формі півника, аналогічний тому, що вцілів на шафці в обстріляному росіянами житловому будинку в селищі Бородянка на Київщині.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, полотно знаного українського живописця Івана Марчука «Сад спокуси» продали на благодійному аукціоні за $120 тисяч. Ці кошти мають передати як допомогу нашим Збройним Силам.

Фото: Голос Америки