Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Легендарного пса Патрона увічнюють на марках світу

4 Червня 2022, 20:02

Легендарний український пес-розмінувальник Патрон, який вірно служить разом зі своїм господарем у ДСНС, став надзвичайно популярним і впізнаваним персонажем не лише в Україні, а й практично в усьому світі. Його знає чимало політиків високого ранку з різних держав, його полюбляють діти та журналісти звідусіль, про нього створюють комікси і навіть анекдоти. Він зірка різних фестів. Тепер за просування образу шляхетного й сміливого Патрона взялася філателістична галузь.

Нещодавно дві країни – Гаяна й острівна Домініка – присвятили новий випуск марок саме кудлатому розміновувачу з України. Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці сайт для колекціонерів Bomarka.

«Нашому славнозвісному Патронові аплодує не тільки український президент, а й увесь світ. Кілька днів тому на 75-му Канському кінофестивалі він отримав найпрестижнішу нагороду для собак «PalmDogManitaria». Тож тепер цей песик має не тільки медаль «За віддану службу». А ще його зображення – у проєкті «Власна марка» Домініки і Гаяни. Вітаємо з черговою перемогою Патрона і його господаря-друга пана Михайла!» – сказано в повідомленні.

Фото: Bomarka