Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Києві презентували освітню платформу для допомоги школярам

29 Травня 2024, 13:19

Нещодавно в столиці презентували платформу для допомоги школярам у подоланні освітніх прогалин та втрат «ПОВІР». Пілотний проєкт триватиме до кінця 2024 року, до нього долучаться 2 тисячі учнів та учениць. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.  

«Її назва акронім Подолання освітніх втрат і розривів (ПОВІР)… Наша магістральна ідея в тому, що всі діти можуть подолати освітні втрати. А ми супроводжуємо її, щоб вона була успішною як у навчанні, так і в цілому в житті»,сказав народний депутат, заступник голови комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебоши. 

Зазначається, що освітні втрати обумовлені низкою чинників, серед яких – як два роки пандемії, так і повномасштабна війна, що принесли вимушені перерви в навчанні, неможливість навчатися через руйнацію шкіл, повітряні тривоги, міграцію населення тощо.

Через це в Україні започаткували пілотний проєкт, який охопить 2 тисячі учнів та учениць 7, 9 та 11 класів, він триватиме до кінця 2024 року.

Школярі можуть підтягнути три шкільні дисципліни: математику, українську мову та англійську. На платформі передбачені:

  • безкоштовна тренерська підтримка;
  • навчальні матеріали та розвиток життєвих навичок;
  • шість коротких зустрічей по 30 хв (спринтів) з математики, української та англійської мов, які допоможуть розібратися з труднощами з цих предметів;
  • трекінг прогресу та власний освітній марафон.

Після навчання учасник проєкту отримає сертифікат міжнародного зразка з переліком досягнень та подальших рекомендацій.

Крім того, школярі зможуть підсилити навички стресостійкості, комунікації та роботи в команді, розвивати креативне та критичне мислення.

Участь в пілотному проєкті «ПОВІР» зможуть взяти учні із вразливих груп, зокрема, ті, у кого хтось із рідних загинув через війну, діти з родин ВПО, захисників і захисниць України, учні й учениці, які перебувають на деокупованих територіях або таких, де велися чи ведуться бойові дії, діти, які через війну виїхали з України та інші.

Платформа доступна за посиланням.

Раніше ми розповідали про те, що діяльність Державного ліцею «Міжнародна українська школа» (МУШ) необхідно масштабувати.