Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Ірпені триває реконструкція дитячого садка

23 Травня 2024, 18:57

В Ірпені продовжують відновлення дитячого садка «Веснянка» на вулиці Полтавській, 5. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Київську обласну військову адміністрацію.

«Навесні 2022 року освітній заклад було значно пошкоджено. Руйнувань зазнали опорні конструкції будівлі, інженерні мережі, дитячий майданчик. Один з корпусів взагалі був знищений та не підлягав відновленню», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що реконструкцію дитячого садка почали восени 2023 року з демонтажу зруйнованих елементів. Підрядники звели стіни третього поверху, встановили вікна та двері, відновили міжкімнатні перегородки. Також облаштували зовнішні інженерні мережі та розпочали зведення нової покрівлі.

Наразі фахівці займаються прокладанням електричних мереж, систем водопостачання, каналізації та встановленням пожежної сигналізації. Водночас виконуються роботи з утеплення та оздоблення фасаду одного з корпусів. Також тривають внутрішні роботи: штукатурка та оздоблення стін першого поверху.

Реконструкція освітнього закладу передбачає не лише відновлення пошкоджених частин, а й будівництво нового корпусу замість зруйнованого. Крім того, планується зведення спортивного та ігрових майданчиків з тіньовими навісами.

Згідно з проєктом, у садочку також буде побудовано протирадіаційне укриття та 15-метровий закритий басейн.

Нагадаємо, що на Харківщині відновили амбулаторію, зруйновану під час російської окупації.

Фото: Київська обласна військова адміністрація