Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Києві запустять мапу доступності й карту ментального здоровʼя

23 Травня 2024, 17:03

У столиці запустять мапу доступності й карту ментального здоровʼя в межах програми цифровізації міста.Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Київську міську державну адміністрацію. 

«Київ, як і багато інших українських міст, прагне стати більш безбар’єрним для кожної людини. Одним із ключових інструментів на цьому шляху стане карта доступності – онлайн-ресурс, що надаватиме відповідну інформацію про різні об’єкти інфраструктури, зокрема соціальні»,йдеться у повідомленні.

Там також можна буде оцінити рівень доступності локацій, а ще відфільтрувати місця залежно від потреб людей з інвалідністю. Зараз мапу наповнюють, а згодом мають запустити бета-тестування.

А за допомогою карти ментального здоровʼя можна буде дізнатися про доступність ресурсів і послуг клінік, психотерапевтів, груп підтримки, аптек й інших установ, де надають такі послуги.

Крім того, на головний екран застосунку «Київ Цифровий» додадуть функції доступності й контрастності, зокрема шрифти для людей із порушеннями зору. Протягом 2024 року тут запустять й VoiceOver (програму, що озвучує текст на екрані).

Нагадаємо, що для мешканців і гостей Львова створили карту з квітковими локаціями міста.