Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Для пошукачів роботи порталу robota.ua стали доступними освітні курси платформи Prometheus

23 Травня 2024, 12:11

Найбільша освітня онлайн-платформа в Україні Prometheus та найпопулярніший портал із пошуку вакансій robota.ua оголосили про партнерство та старт спільного проєкту «Від нових знань до нової роботи: кар’єрний розвиток у два кліки». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «Детектор медіа».

«Освіта та кар’єра – не два окремі шляхи, а взаємопов’язані можливості. Освіта не просто дає нові знання та навички, а розширює можливості на кар’єрному шляху. Водночас кар’єрний ріст створює умови, в яких спеціаліст постійно потребує розвитку освітнього рівня. Тож Prometheus та robota.ua об’єднали свої зусилля, створивши екосистему, де освіта допомагає зростанню в кар’єрі, а кар’єра надихає на подальше навчання та розвиток», – повідомили організатори.

Перша фаза проєкту полягає в спільній підтримці користувачів між платформами. Це означає, що для людей, які шукають роботу на robota.ua будуть підібрані тематичні курси, які допоможуть зробити перепрофілювання або донавчання, щоб отримати роботу.

Загалом для шукачів роботи вже відібрали понад 100 курсів з різних професій для покращення основних та так званих «м’яких» навиків, створених у Prometheus.

Крім того, слухачі курсів на освітній платформі отримуватимуть інформацію про те, де засвоєні нові навички зараз потрібні на ринку праці.

Фото: ms.detector.media

«На другому етапі проєкту відбудеться глибша інтеграція обміну даними між платформами, що дозволить більш ефективно забезпечувати користувачів персоналізованим змістом та рекомендаціями. Це відкриє нові можливості для розвитку та підвищення задоволеності українців, які навчаються та шукають роботу», – йдеться у повідомленні.

Раніше ми розповідали про те, що на Полтавщині активно сприяють працевлаштуванню ВПО на новому місці.