Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Запоріжжі запрацював молодіжний центр

22 Травня 2024, 14:48

Цими днями в місті за сприяння та співфінансування Програми розвитку ООН (UNDP) почав працювати молодіжний центр People.ua, який релокований із Мелітополя. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм начальника Запорізької обласної військової адміністрації Івана Федорова.

«Разом із нашими партнерами – Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» та завдяки ГО People.ua реалізували амбітний проєкт для всієї молоді Запорізької області», зазначив очільник області.

Фото: фейсбук Молодіжний центр “Піпл.юа”

Зазначається, що проєкт спрямований на створення інноваційного освітньо-комунікаційного простору, де молодь з окупованих територій матиме можливість розвивати свої лідерські здібності, отримувати та покращувати сучасні навички та компетенції й активно долучатися до суспільної діяльності.

Фото: фейсбук Молодіжний центр “Піпл.юа”

«Країна без молоді – це країна без майбутнього. Об’єднуємо молодих людей регіону навколо спільних інтересів – спілкування, культури, навчання – заради розвитку рідної України»,наголосив Федоров.

Нагадаємо, раніше молодіжний простір запрацював у Полтаві.

МІТКИ