Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Канаді з’явилася друга Українська книжкова поличка

22 Травня 2024, 12:01

Нещодавно в центральній публічній бібліотеці Оттави (Ottawa Public Library) відкрили Українську книжкову поличку. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на фейсбук Посольства України в Канаді.

Зазначається, що колекція Оттавської бібліотеки поповнилася більш ніж 120 книжками українською та англійською мовами. Це література сучасних вітчизняних авторів, а також класичні твори та деякі дитячі книжки.

Поличка розташована на першому поверсі книгозбірні й загалом включає кількасот книг. Значна частина з них була передана під патронатом Першої леді України, а решта – взята з нещодавно придбаної власної колекції бібліотеки.

Раніше цього року поличка з’явилася у центральній публічній бібліотеці канадського Монреалю, а незабаром очікується її відкриття також й у Торонто. Таким чином, жителі щонайменше трьох великих міст Канади отримають доступ до сучасної україномовної літератури.

Проєкт «Українська книжкова поличка» реалізується під патронатом Першої леді України Олени Зеленської спільно із МКІП, Міністерством закордонних справ та Українським інститутом книги. 

У межах проєкту кожна закордонна громада може самотужки зібрати кошти та надрукувати книжки з макетів, наданих українськими видавцями, або закупити готові книги в українських дистриб’юторів.

 Раніше ми розповідали про те, що нещодавно Українська книжкова поличка з’явилася у Туреччині.