Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Київщині запрацював мобільний аптечний пункт

20 Травня 2024, 7:36

Він курсуватиме до віддалених сіл Баришівської громади, де відсутні стаціонарні аптеки. Про це повідомляє МОЗ. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Мінреінтеграції.

У мобільному аптечному пункті можна буде придбати необхідні препарати (як безрецептурні, так і за рецептом). Зокрема й за державною програмою «Доступні ліки».

Маршрут мобільної аптеки на Київщині можна дізнатися в цьому телеграм-каналі. Також про її прибуття інформуватиме сімейний лікар або місцева влада.

Згодом такі аптеки запрацюють у Тетіївській громаді на Київщині та ще у 6 громадах Житомирської й Чернігівської областей.

Наразі мобільні аптеки працюють вже у 5 регіонах країни: Харківській, Миколаївській, Черкаській, Чернігівській та Київській областях.

Нагадаємо, у серпні 2023 року Уряд ухвалив постанову, якою дозволив ліцензіатам із роздрібної торгівлі лікарськими засобами утворювати мобільні аптечні пункти. Такі аптеки можуть функціонувати у сільській місцевості, де відсутні аптечні пункти. А на період воєнного стану – також на прифронтових територіях.

Раніше ми розповідали про те, що проєкт «Укрпошта. Аптека» реалізовуватиметься у 7 прифронтових областях.