Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

З початку 2024 року мешканці Донеччини отримали понад 170 тисяч продуктових наборів від ООН

19 Травня 2024, 10:43

Цьогоріч в області Всесвітня продовольча програма ООН надала людям понад 170 тисяч продуктових наборів. Також виплатила грошову допомогу понад 62 тисячам пенсіонерів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на нещодавню зустріч начальника Донецької ОВА Вадима Філашкіна з в.о. директора Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні пані Маріанною Ворд.

Зазначається, що вищезазначена програма – давній і надійний партнер області. Вона від початку повномасштабної війни регулярно допомагає жителям Донеччини, які опинилися у скрутних обставинах.

Фото: dn.gov.ua

Зокрема, цьогоріч ВПП ООН надала мешканцям регіону понад 170 тисяч продуктових наборів, майже 70 тисяч хлібин, понад 10 тисяч готових наборів для вживання. А також виплатила грошову допомогу понад 62 тисячам пенсіонерів.

Очільник області наголосив на тому, що це надзвичайно цінна допомога, і жителі Донеччини відчувають цю турботу.

«На жаль, ми бачимо постійні обстріли тилових міст та загострення на фронті, а отже дедалі більше людей потребуватиме допомоги. І я сподіваюся, що ВПП ООН зможе не тільки продовжити роботу в нашій області, але й посилити її»,сказав Філашкін.

Раніше ми розповідали про гуманітарні штаби, які надають допомогу переселенцям із Донеччини.