Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Один із ліцеїв на Чернігівщині відремонтують за кошти зібрані через «UNITED24»

18 Травня 2024, 17:01

На відбудову Михайло-Коцюбинського ліцею у Чернігівській області буде спрямовано 64 мільйони гривень, зібрані через платформу United24. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Міністерство освіти і науки України.

«Заклад потребує повного відновлення, оскільки потрапив під обстріл 4 березня 2022 року, селище на той час було в окупації. В укритті закладу освіти перебували люди, одна з працівниць загинула. Основний удар прийшовся на кабінети хімії, фізики, інформатики та захисту України», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що відразу після обстрілу, щоб зберегти заклад, місцеві жителі приступили до відновлення даху будівлі. Частково кошти на будівельні матеріали та виконання робіт були забезпечені місцевим бюджетом і пожертвами. Це дозволило частково відновити навчання в ліцеї, але для повного відновлення та створення безпечного освітнього середовища потрібні додаткові фінансові зусилля.

Тепер, завдяки виділеним коштам, відбудову остаточно завершать: відремонтують систему опалення, класні кімнати, обладнають сучасний комп’ютерний клас та облаштують безпечне укриття. Таким чином, усі учні Михайло-Коцюбинського ліцею зможуть повернутися до звичайного навчання в умовах безпеки.

Фінансування здійснюватиметься за рахунок коштів, зібраних під час благодійного футбольного матчу Game4Ukraine, що відбувся у Лондоні за участю амбасадорів фандрайзингової платформи United24 — Андрія Шевченка та Олександра Зінченка. Ці кошти були перераховані на рахунок, відкритий Міністерством освіти і науки в Національному банку.

Нагадаємо, що на Харківщині коштом UNITED24 відновлять лікарню.