Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У головній науковій бібліотеці Болгарії відкрили «Українську книжкову поличку»

18 Травня 2024, 16:34

Нещодавно в Національній бібліотеці святих Кирила та Мефодія у Софії відкрили Українську книжковуполичку. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на фейсбук Посольства України в Болгарії.

Фото: фейсбук Посольства України в Болгарії

Зазначається, що бібліотека отримала понад 70 книг, від дипломатичної установи та Одеської національної наукової бібліотеки. Зокрема, класичну та сучасну вітчизняну літературу, яскраві дитячі видання та переклади українських творів болгарською мовою.

Фото: фейсбук Посольства України в Болгарії

Крім того, під час заходу був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Одеською національною науковою бібліотекою та Національною бібліотекою Святих Кирила та Мефодія.

 «Мова росії — руйнування та знищення. Україна ж говорить зі світом мовою культури, історії та людських цінностей» — наголосила Посол Олеся Ілащук.

Фото: фейсбук Посольства України в Болгарії

У Болгарії «Українські книжкові полички» вже відкрили у Софії, Варні, Бургасі, Пловдиві, Банско та Благоєвграді.

Нагадаємо, що «Українська книжкова поличка» це проєкт, що реалізується по всьому світу під патронатом Першої леді України Олени Зеленської спільно з Міністерством закордонних справ України / MFA of Ukraine, Міністерством культури та інформаційної політики України, Український інститут книги.

Раніше ми розповідали, що ще одна Українська книжкова поличка з’явилася в Туреччині.