Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Полтавщині для будівництва соціального житла залучають міжнародних партнерів

18 Травня 2024, 16:27

В області налагоджують зв’язки із міжнародними партнерами, які не тільки забезпечують гуманітарне реагування, а й мають ресурси для реалізації масштабних проєктів, інтегрують успішний європейський та світовий досвід. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

«Полтавська область стала другою домівкою для понад 180 тисяч людей. Забезпечити їм комфортні умови проживання – допомогти соціалізуватися. Тому залучаємо міжнародних партнерів до реалізації проєктів як з ремонту житлового фонду, так і будівництва з нуля»,наголосив заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко.

Зазначається, що два житлові будинки по 12 квартир має на меті збудувати в Полтавській громаді Фонд родини Богдана Гаврилишина.

«Нині наш фонд більше акцентований на будівництві соціального житла. Ми прагнемо, щоб вимушені переселенці жили в окремих квартирах, а не в тимчасовому прихистку», – говорить співзасновниця Фонду Патріція Шморгун-Гаврилишин.

Наразі Фонд вже реалізував в Україні 18 проєктів із будівництва тимчасових прихистків та соціального житла.

Фонд родини Богдана Гаврилишина – благодійна організація, заснована у 2017 році дружиною та дітьми видатного українця, всесвітньо відомого економіста та візіонера доктора Богдана Гаврилишина.

Із початком повномасштабного вторгнення команда Фонду активно волонтерить: готує їжу для військових та переселенців у Луцьку, допомагає у поселенні тимчасово евакуйованих осіб у Львові, купує продукти та медикаменти відповідно до термінових запитів волонтерських організацій тощо.

Нагадаємо, що на Полтавщині активно сприяють працевлаштуванню ВПО на новому місці.