Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На ТОТ Запорізької області росіяни мають намір продавати захоплене житло українців – Федоров

18 Травня 2024, 10:37

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області росіяни вирішили продавати за пільговими кредитними ставками будинки та квартири жителів, які виїхали. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм голови обласної військової адміністрації Івана Федорова.

Зазначається, що загарбники створили реєстр «безхазяйного» житла.

«Якщо раніше «віджату» нерухомість роздавали гастролерам, то тепер окупаційна влада вирішила на цьому заробити. Будинки і квартири продаватимуть за пільговими кредитними ставками. Окупанти придумують нові схеми для наживи, ігноруючи міжнародні правові норми та гуманітарні принципи», – наголосив очільник ОВА.

Нагадаємо, за даними Центру національного спротиву, загарбники запроваджують нову схему для так званої націоналізації земельних ділянок українців на ТОТ Запорізької області.

Ворог дав власникам ділянок, дач та паїв півтора місяця на підтвердження права власності. Процес перевірки триватиме з 22 квітня до 12 червня цього року. Підтвердити відповідне право можливо лише за умови наявності російського громадянства та оригіналів документів.

Раніше ми розповідали про те, що на ТОТ ворог не може забезпечити місцеве населення медикаментами.