Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Для евакуації цивільного населення із прикордоння до Харкова налагоджено всі необхідні процеси

17 Травня 2024, 22:04

Про це йшлося на засіданні Коордштабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. Нарада відбулася 15 травня у Харкові, повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Відповідне інформування населення відбувається всіма належними засобами зв’язку. Триває постійний збір відомостей про наявність людей, які залишилися у небезпечних населених пунктах. А також про кількість та категорії тих, хто виїхав у безпечні райони. В тому числі особистим транспортом чи за сприяння волонтерських організацій.

Загалом в евакозаходах беруть участь понад 500 осіб. Для вивезення людей волонтери задіяли більш ніж 50 автомобілів. Зокрема, 19 спеціальних машин для перевезення маломобільних осіб. Також залучено спеціалізовану техніку Національної поліції та ДСНС.

У гуманітарному хабі у Харкові людям надається первинна медична і психологічна допомога, організовано харчування та передбачено тимчасове розміщення. Потім евакуйованим пропонується поселення в місцях тимчасового перебування, що створені на базі гуртожитків закладів освіти Харкова.

Віцепрем’єрка подякувала всім, хто долучається до евакуації цивільного населення до Харкова із прикордонних районів, де відбуваються бойові дії.

Раніше РеІнформ повідомляв, що через цілодобові ворожі обстріли на півночі Харківщини із прикордоння продовжується евакуація цивільних.

МІТКИ