Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Із трьох районів Харківщини евакуювали понад 4 500 жителів

17 Травня 2024, 13:23

В області з прикордонних населених пунктів Богодухівського, Чугуївського та Харківського районів евакуювали вже понад 4,5 тисячі жителів. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Державну службу України з надзвичайних ситуацій.

«Триває евакуація мешканців населених пунктів, життю та здоров’ю яких загрожують постійні обстріли з боку окупантів. Ця робота проводиться під керівництвом Харківської обласної військової адміністрації, силами підрозділів Нацполіції та ДСНС у співпраці з місцевими органами виконавчої влади та самоврядування, волонтерами», — йдеться у повідомленні.

Фото: Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Зазначається, що представники ДСНС, рятувальники та поліцейські продовжують інформувати населення про необхідність евакуації та допомагають їм дістатися проміжних евакопунктів, де на місцях працюють психологи.

Фото: Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Для евакуації цивільного населення були задіяні броньовані криміналістичні лабораторії.

«Евакуюємо людей з Липців, Веселого, Борщової, Слобожанського, Руських, Черкаських Тишків та Вовчанського напрямку. Вирішили задіяти для цього броньовані криміналістичні лабораторії»,розповівначальник Слідчого управління поліції Харківської області Сергій Болвінов.

Раніше ми повідомляли, що з прифронтового селища на Донеччині евакуювали 16 людей.

МІТКИ