Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Модульні будинки для ВПО: на Закарпатті стартує будівництво

3 Червня 2022, 17:30

Модульні будинки для ВПО: на Закарпатті стартує будівництво. Про це йшлося під час зустрічі керівництва облради із представником чеської організації «Карітас».

У Закарпатській обласній раді повідомляють, що йдеться не лише про будівництво нових будинків, а й про реконструкцію соціальних приміщень із житлового фонду облради для потреб внутрішньо переміщених осіб. Особливо актуальним це питання постає у контексті підготовки до нового навчального року і відселення ВПО у більш зручні приміщення.

Наразі облрада пропонує кілька земельних ділянок, де можуть бути розміщені такі будинки.

Як варіант розглядається європейський проєкт будівлі з однією великою центральною спільною кімнатою і кількома кімнатами для проживання.
Під час зустрічі також стали відомі критерії відбору будівель, що підлягають реконструкції. Зокрема це доступ до магазинів, аптек та соціальних об’єктів. За його словами, будинки можуть бути релоковані і після закінчення війни використані для потреб громади області.

Планується створити робочу групу з представників фонду та обласної ради, які оглянуть усі комунальні заклади, що підпадають під критерії добору.