Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

П’ять надійних порад: якщо окупанти відключили українське телебачення

3 Червня 2022, 16:57

Телебачення – це важливий елемент інформаційної війни, тож при окупації територій ворог намагається в першу чергу захопити телевежі та ретранслятори. Замість українських новин пускає в ефір пропаганду та фейки про свої військові успіхи. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на онлайн-видання HB LIFE.

Розповідаємо, що робити, якщо окупанти відключили українське телебачення.

1.Щоб дізнатись правду, дивіться ТБ-трансляцію у додатку Дія. Для цього потрібно знайти розділ послуги, а в ньому вкладку Дія TV. Якщо не бачите цю вкладку, поновіть додаток.

2.Якщо ваш телевізор підтримує технологію Смарт-ТБ і вдома є інтернет, встановіть додаток будь-якого українського онлайн-кінотеатру. Всі вони зараз безкоштовно транслюють марафон новин.

3.Якщо інтернет також відключили, знайдіть сусідів, що мають супутникове телебачення. Українські канали зараз розкодовані та безкоштовні.

4. Якщо немає ні інтернету, ні «тарілки», час згадати про старе добре радіо. Більшість кнопкових телефонів мають вмонтований FM-чіп.

5. Купіть радіоприймач та запас батарейок для нього. Якщо є перебої з роботою FM-частот, перемикайтесь на АМ-діапазон (в старих радіоприймачах він може називатися СХ). Радіо суспільного мовника шукайте на частотах: 549 Кгц, 873 Кгц та 1404 Кгц.

В разі надзвичайної ситуації, хімічної або ядерної атаки тут будуть повідомляти інструкції для населення. Не знайшли радіоприймач, домовляйтеся зі знайомими, щоб хтось телефоном чи через офлайн-радіо на мобільному передавав вам життєво важливі новини.

Нагадаємо, щоб не стати співучасником інформаційної війни: поради РНБО для журналістів.

Фото: pixabay