Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

До українських бібліотек передадуть ще 15 тисяч книжок з Британії

8 Травня 2024, 12:12

Благодійна організація Лондонського книжкового ярмарку Book Aid International надішле до Українського ПЕН-клубу ще одну партію книжок, які розділять між книгозбірнями України у межах проєкту «Незламні бібліотеки». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «Читомо».

Зазначається, що Book Aid International передасть 15 тисяч примірників.

Раніше організація вже передала до України понад 25 тисяч книжок. Десять тисяч з них надіслали до 68 бібліотек, частина з яких розташована на прифронтових і деокупованих територіях. Решту видань відправили до Чернігова, Херсона, Дніпра, Харкова, Києва, Чернівців та на Донеччину.

«Книжки, які наші партнери-видавці щедро пожертвували, тепер у руках людей, які їх найбільше потребують. Приємно знати, що ці книжки стануть для багатьох українців, які стикаються зі щоденною реальністю війни, як засобом комфорту, так і допоможуть побудувати майбутнє»,прокоментувала очільниця Book Aid International Елісон Твід.

Організатори закликають видавців долучатися до збору книжок для українських бібліотек.  Зробити це вони можуть, звернувшись на електронну пошту brian.martin@bookaid.org.

Нагадаємо, нещодавно в Києві з’явилася книгарня, де можна взяти книги за підпискою.