Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

З Донеччини «Білі янголи» разом з волонтерами евакуювали подружжя з їхніми тваринами

7 Травня 2024, 17:01

Цими днями із села Торське Лиманської громади евакуаційна група поліції «Білий янгол» разом із волонтерами вивезли подружжя з їхніми тваринами. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Головне управління Національної поліції в Донецькій області.

«Родина має велике господарство – 9 корів, курей, собак, цуценят і кішку. Поліцейські спільно з волонтерами врятували з-під вогню подружжя та всіх тварин. Щоб не потрапити під атаку ворожих дронів, мешканцям довелося вночі вести худобу до сусіднього села», — йдеться у повідомлені.

Зазначається, що будинок літньої пари зруйнували ворожі снаряди. Тому люди вирішили евакуюватися до більш безпечних регіонів, але не хотіли покидати тварин.

Поліціанти «Білого янгола» разом з джурківськими волонтерами розробили план порятунку родини та її господарства. Вдень вивозити худобу було небезпечно, оскільки над селом постійно літали російські дрони. Тому господарям довелося вночі її переправляти до заздалегідь обумовленого місця в сусідньому селі. Звідти зранку корів забрали рятівники.

«Я зберегла свою худобу, яка пройшла бомбардування, мені шкода було здавати їх на м’ясо. Люди добрі, якщо у вас є можливість, і якщо до зіткнення два кілометри —півтора, виїздіть. Це дуже-дуже небезпечно», каже евакуйована Олена Іванівна.

Стоп кадр з відео dn.npu.gov.ua

Пізніше поліціянти разом з господарем повернулися й по інших тварин: курей, двох собак та трьох цуценят.

Наразі родина облаштовується у більш безпечному місці.

Звернутися по допомогу в евакуації можна до спецпідрозділу поліції «Білі янголи» за номерами:

  • Мар’їнський напрямок — 066-561-01-02;
  • Бахмутський напрямок — 066-561-51-02;
  • Великоновосілківський напрямок — 066-561-11-02;
  • Лиманський напрямок — 066-561-61-02;
  • Авдіївський напрямок —  066- 561-91-02.

Нагадаємо, раніше із прифронтового села на Донеччині «Білі Янголи» евакуювали трьох малолітніх дітей.