Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Віцепрем’єрка Ірина Верещук провела перше засідання Комісії з аудиту заподіяних Україні збитків унаслідок російської агресії

3 Червня 2022, 13:33

У четвер, 2 червня 2022 року, вперше розпочала роботу Комісія з проведення аудиту збитків, заподіяних Україні внаслідок збройної агресії російської федерації. Співголовою Комісії визначено Віцепрем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірину Верещук. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Завданням Комісії є розробка методів установлення вартості відновлення заподіяної шкоди, щоб надалі разом із нашими міжнародними партнерами змусити росію заплатити за все!», – заявила віцепрем’єр-міністерка.

Вона також зазначила, що Комісія має суттєво підсилити робочу групу, утворену при Національній раді з відновлення України.

Крім того, Комісія планує співробітництво зі Світовим банком для залучення міжнародних методик швидкого визначення обсягу збитків і потреб у відновленні України.

Додамо, що Комісія з проведення аудиту збитків, заподіяних Україні внаслідок збройної агресії російської федерації сформована відповідно до Указу Президента України від 17 травня 2022 року №345/2022 «Про визначення збитків, завданих Україні внаслідок війни».

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, Віцепрем’єр-міністр-Міністр з питань реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук у своєму ТГ-каналі звернулася до батьків школярів та педагогів, що зараз перебувають на тимчасово окупованих територіях.

Фото: Мінреінтеграції