Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Австрійський бізнес зацікавлений в інвестиціях у відновлення України

6 Травня 2024, 15:07

Український і австрійський бізнеси мають давні й тісні зв’язки і австрійська сторона зацікавлена у їхньому поглибленні у процесі відновлення і відбудови України. Про це РеІнформ повідомляє з посиланнямна Міненергетики.

Зазначається, що зацікавленість у поглибленні співпраці у процесі відновлення і відбудови нашої держави обговорив міністр енергетики України Герман Галущенко під час зустрічі з представниками Асоціації австрійської промисловості на чолі з її президентом Георгом Кніллом. Зустріч відбулася нещодавно у Відні, де делегація Міненерго перебувала для участі у засіданні Ради керуючих МАГАТЕ.

Український посадовець підкреслив перспективи поглиблення співпраці у напрямках розвитку відновлюваної енергетики, нарощування потужностей розподіленої генерації та відновлення і модернізації мереж.

«Ми будемо відбудовувати українську енергетику за найсучаснішими технологіями, впроваджуючи передові системи, які дозволять посилити стійкість і гнучкість нашої енергетичної системи. Маємо готувати конкретні проєкти співпраці вже сьогодні, аби наступного дня після нашої перемоги почати їх реалізацію», –– зазначив він.

Зазначається, що минулого року було схвалено Енергетичну стратегію України, яка визначає ключові завдання відбудови: розвиток «зеленої» і атомної енергетики та децентралізація генерації.

Також акцентувалося на зацікавленості сторін щодо співпраці у водневій галузі.

Раніше ми повідомляли про те, що внесок Німеччини до Фонду підтримки енергетики України становить 225 млн євро.