Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Буковині працює мобільний Центр життєстійкості

6 Травня 2024, 10:23

Він запрацював у регіоні нещодавно. Його спеціалісти щотижня проводять виїзні заходи у громадах області. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на фейсбук Чернівецької обласної військової адміністрації.

Зазначається, що мета цієї ініціативи – зниження загального рівня стресу та тривожності, формування навичок першої психологічної допомоги близьким, навчання стресостійкості та попередження психологічної травматизації внутрішньо переміщених осіб, цивільного населення, яке постраждало від війни.

У мобільному Центрі життєстійкості працюють:

  • юристи,
  • психологи,
  • соціальні працівники,
  • сімейні лікарі,
  • психосоціальні працівники.

А також надають свої послуги спеціалісти з Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації, Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, управлінь соціального захисту населення районних державних адміністрацій.

Фахівці проєкту вже побували у Боянській, Новоселицькій, Ванчиковецькій та Мамалигівській громадах. До кінця цього року вони планують відвідати кожну громаду Чернівецької області.

Проєкт реалізується спільно Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації), благодійною організацією «Благодійний фонд «Рокада», та організацією «Лікарі за права людини» (MEDU).

Нагадаємо, що раніше Центр життєстійкості запрацював у Нововолинську.