Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні випустили серіал про те, як взаємодіяти з людьми, які мають бойовий досвід

5 Травня 2024, 19:43

Серіал під назвою «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» розповідає про правила коректної комунікації з військовими, ветеранами та ветеранками. Зокрема, з тими, хто отримав інвалідність та був у полоні, повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Серіал допоможе зрозуміти почуття, які переживають люди після повернення додому, навчить правильно спілкуватися з ними та вислуховувати тих, кому потрібно виговоритися. Його герої – військовослужбовці. Вони діляться своїм досвідом комунікації з цивільними.

Герой одного з епізодів – Данило Кравець, звільнений з полону військовослужбовець. Він максимально відкритий у питаннях війни та може говорити про пережите, якщо його запитають. При цьому хлопець наголошує, що для когось лише згадка про полон може травмувати, тому важливо вміти будувати правильну комунікацію.

У серіалі 11 епізодів. У них розглядаються основи коректного, етичного й емпатичного спілкування у різних ситуаціях. Також порушуються питання підтримки ветеранів і ветеранок та сприяння їхній інтеграції в суспільство.

Освітній серіал створено за ініціативи Мінцифри у межах комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я – ініціативи Першої леді Олени Зеленської за підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я КМУ, ГО «Безбар’єрність» та компанії Visa – учасниці спільноти «Бізнес без бар’єрів» для платформи Дія.Освіта.

Серіал можна переглянути за посиланням.

Раніше РеІнформ повідомляв, що з’явився безкоштовний освітній серіал для військовослужбовців та їхніх родин.

МІТКИ