Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні стартував грантовий конкурс на відновлення багатоквартирних будинків для громад

2 Травня 2024, 19:04

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури оголосило відбір територіальних громад в рамках Проєкту «Ремонт житла для відновлення прав і можливостей людей (HOPE)»: Компонент 2: Проєктування і капітальний ремонт багатоквартирних будинків, частково пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на сайт відомства.

Щоб узяти участь, органи місцевого самоврядування (ОМС) повинні відповідати таким критеріям:

  • тергромада розташована на території, віддаленій не менше ніж на 30 кілометрів від територій активних бойових дій, територій, тимчасово окупованих російською федерацією, відповідно до наказу Мінреінтеграції;
  • ОМС має більше, ніж один багатоквартирний будинок (БКБ), пошкоджений внаслідок війни, що розміщені поблизу: (і) в одному житловому кварталі або мікрорайоні; або (іі) в іншому типі житлової забудови, що спільно обслуговуються єдиним комплексом об’єктів та мереж соціальної та критичної інфраструктури;
  • Інформація про пошкоджені БКБ внесена до Реєстру пошкодженого та знищеного майна;
  • наявні функціонуючі об’єкти соціальної та критичної інфраструктури, що обслуговують просторовий кластер з БКБ, визначеними як пошкоджені (заклади дошкільної, загальної середньої освіти; заклади охорони здоров’я, об’єкти та мережі водопостачання та водовідведення, електропостачання, теплопостачання тощо).

З повним переліком критеріїв прийнятності та відбору, а також із порядком подання заявок можна ознайомитися за посиланням.

Форма заявки для участі у відборі: 

Дедлайн подання заявок – 10 травня   2024 року.

Для отримання додаткової інформації можна звертатися за телефоном (044) 351-46-72 та на електронну адресу HOPE@mtu.gov.ua.

Проєкт реалізується за фінансового сприяння Мультидонорського трастового фонду підтримки, відновлення, відбудови та реформування України. Грантова угода укладена між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку і Міжнародною асоціацією розвитку.

Нагадаємо, що громади та ветеранські організації можуть взяти участь у грантовій програмі.