Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Допомога Британії для України вже перевищила 2,5 млрд доларів

2 Травня 2024, 14:34

За час повномасштабної війни Велика Британія надає Україні безпрецедентну допомогу та є одним із ключових донорів прямої бюджетної підтримки. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на нещодавню зустріч Президента України Володимира Зеленського та міністра фінансів Сергія Марченка з канцлером Казначейства Уряду Сполученого Королівства Великої Британії Джеремі Гантом в Києві.

«Від лютого 2022 року Велика Британія надає Україні безпрецедентну всебічну допомогу та є одним з ключових донорів прямої бюджетної підтримки – понад 2,5 млрд доларів США. Вдячний за особистий внесок [канцлера казначейства Великої Британії] Джеремі Ганта у пріоритизацію потреб України на міжнародній арені та у процес пошуку механізмів використання арештованих активів рф»,зазначив міністр фінансів Сергій Марченко.

Фото: фейсбук Міністерство фінансів України

Він відзначив лідерство Великої Британії у постачанні Україні сучасного та вкрай необхідного озброєння для ефективної боротьби з агресором. Підтримка України – це підтримка стабільного світового порядку та інвестиція в спільну безпеку.

Гант запевнив, що Британія непохитна у питаннях допомоги Україні.

«Безпека України – це й наша безпека. Мільярди доларів від Британії, які вже були спрямовані на фінансову допомогу та озброєння, є лише початком довгострокового зобов’язання підтримувати Україну в її боротьбі з росією стільки часу, скільки буде потрібно», – зазначив канцлер Казначейства Уряду Сполученого Королівства Великої Британії.

Нагадаємо, що Британія продовжить візи для українських шукачів притулку до 2026 року.