Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Ірпені на Київщині відновлюють пошкоджену росіянами багатоповерхівку

1 Травня 2024, 20:56

У місті Ірпінь триває ремонт багатоповерхівки на Гостомельському шосе, 22, яка постраждала внаслідок повномасштабного вторгнення рф. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на телеграм-канал Київської обласної військової адміністрації.

«До війни у 40 квартирах тут мешкало понад 100 осіб. У будівлі були вибиті вікна та двері, пошкоджено перекриття та фасад. Крім того, з ладу вийшли інженерні мережі та комунікації. Окремі квартири стали непридатними для проживання», – йдеться в дописі.

Зазначається, що відновлення розпочалося восени 2023 року. Фахівці провели демонтаж зруйнованих елементів будівлі, а потім відновили опорні конструкції, внутрішні перегородки і покрівлю. Після цього розпочалося утеплення фасаду.

Фото: телеграм-канал Київської обласної військової адміністрації

Наразі будівельники завершують облицювання зовнішніх стін та виконують ремонт даху, зокрема облаштовують підшивку та встановлюють огорожу на покрівлі й водостічну систему.

Фото: телеграм-канал Київської обласної військової адміністрації

Підрядник також займається відновленням електромереж і монтажем електричних щитків, а також заміною пошкоджених вікон та дверей.

Нагадаємо, що на Харківщині відновлюють 13 багатоповерхівок, пошкоджених ворожими обстрілами.

МІТКИ