Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Із прифронтового села на Донеччині «Білі Янголи» евакуювали місцевих мешканців

1 Травня 2024, 20:35

Нещодавно евакуаційна група поліції «Білий янгол» вивезла з обстрілюваної Красногорівки двох важкопоранених мешканців і подружжя. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Головне управління Національної поліції в Донецькій області.

«Місто у вогні через штурм російських військ, проте евакуація з нього триває. Поліцейський спецекіпаж «Білий Янгол» вивіз двох важкопоранених мешканців і подружжя, яке внаслідок обстрілу втратило сина. Під час порятунку людей група потрапила під удар FPV-дрона», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що поліцейські вчасно надали допомогу 73-річній жінці. Ворожий снаряд поцілив у цивільне авто, в якому вона перебувала. Постраждала отримала опіки тіла, відкриту травму голови. Після першочергових дій з порятунку життя «Білі янголи» доставили поранену до лікарні.

Також серед врятованих – 63-річний чоловік з осколковим пораненням ноги. Правоохоронці наклали на ногу пенсіонера турнікет, вивезли його і передали в руки лікарів у шпиталі.

Також про евакуацію попросило й місцеве подружжя.

«Про евакуацію попросило подружжя, що днями пережило трагедію. Під час російського обстрілу осколком вбило їхнього 25-річного сина. Тоді «білі янголи» допомогли транспортувати тіло, а тепер евакуювали батьків, 48 та 49 років. З собою сім’я забрала трьох собак», – йдеться у повідомленні.

Евакуація з Красногорівки стає все більш важкою, проте поки є змога – група «Білий Янгол» продовжує працювати на межі сил. Поліцейські закликають мешканців, які вирішили залишити небезпечний район, поквапитися з виїздом.

Нагадаємо, що Сумська обласна організація ТЧХУ допомагає людям з інвалідністю евакуюватися з прикордонних громад.

МІТКИ