Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Харківщині коштом UNITED24 відновлять лікарню

30 Квітня 2024, 11:33

У місті Чугуїв коштом фандрейзингової платформи UNITED24 відновлять Чугуївську центральну лікарню ім. М. І. Кононенка, яка постраждала ще у перший рік повномасштабної війни. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Урядовий портал.

«Харківська область ще від початку повномасштабного вторгнення, як й інші прифронтові регіони, перебуває під постійним артобстрілом та авіаударами росії. Восени 2022 року внаслідок ракетного обстрілу та вибухової хвилі були пошкоджені майже всі будівлі та приміщення Чугуївської лікарні», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в будівлях були розбиті майже всі вікна та вхідні двері, знищено скління блоків, зламана фурнітура, деформовані рами тощо. Крім того, було пошкоджено опорядження, покрівлю, фасад будівель, водопровідну та електромережі. У медзакладі було пошкоджено весь автомобільний транспорт та медичне обладнання.

За сприяння місцевої влади у лікарні вже відновили покрівлю та асфальтне покриття на території медзакладу, встановили понівечені двері тощо.

Також за допомогою Міжнародного комітету Червоного Хреста та організації «Кімонікс Інтернешнл Інк.» (Chemonics International, Inc) були проведені відновлювальні роботи з монтажу металопластикових дверей та вікон.

Медзаклад відновлять коштом фандрейзингової платформи UNITED24. Загальна вартість робіт – понад 16,7 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що коштом UNITED24 на Чернігівщині відновлять центральну районну лікарню.

МІТКИ