Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

За урядовою програмою «єВідновлення» погодили виплати для понад 65 тисяч українців

29 Квітня 2024, 17:17

Програма «єВідновлення» вже забезпечила компенсації за пошкоджене або знищене житло для понад 65 тисяч українців, з яких майже 13 тисяч звернулися за житловими сертифікатами. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на телеграм-канал Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

«Державна програма компенсацій за пошкоджене та знищене житло працює майже рік. За цей час більше 86 тисяч українці звернулися по допомогу на поточні та капітальні ремонти. Підтверджено виплати 52,4 тисячам заявників на загальну суму 5,6 млрд грн», – йдеться у дописі.

Зазначається, що ще 13 тисяч українців подали заяви на отримання житлових сертифікатів, загальна вартість яких становить 10,1 млрд грн. За допомогою них 2 402 особи успішно придбали нове житло.

Найбільший попит на нові оселі спостерігається в Київській області та Києві, а також у Харківській, Миколаївській та Чернігівській областях, де загальна вартість придбаного житла складає майже 5 млрд грн.

Найбільша кількість заяв на отримання компенсацій за пошкоджене або зруйноване житло надійшла з Харківської, Київської, Донецької та Миколаївської областей.

Нагадаємо, що жителям Херсонщини за урядовою програмою «єВідновлення» нарахували понад мільярд гривень.