Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В австралійському Мельбурні проходить виставка українського мистецтва та ремесел

28 Квітня 2024, 17:40

В Українському музеї Австралії в Мельбурні триває виставка українського мистецтва та ремесел «Treasures» («Скарби»), яка демонструє тисячолітні традиції, культуру та творче самовираження. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на фейсбук Союзу українських організацій в Австралії.

Зазначається, що в експозиції представлені різноманітні артефакти, такі як різьба по дереву, релігійні ікони, писанки та косівська кераміка з Карпат, яка внесена до списку спадщини ЮНЕСКО.

«Нам в Австралії пощастило, що ми можемо зберегти частину нашої культурної спадщини і що люди можуть прийти подивитися на мистецтво та відчути мистецьку ДНК України»,сказала директорка музею, Маруся Яроцька.

Експонати виставки походять з колекції музею, заснованого отцем Женоном Чоркавим у 1976 році, багато з них були подаровані місцевою українською громадою.

Виставка триватиме до березня 2025 року та доступна для відвідувачів щонеділі з 10:00 до 13:00 за адресою: 35 Canning Street, North Melbourne, другий поверх церковної зали (позаду Української католицької церкви Святих Петра і Павла).

Нагадаємо, що в колишньому будинку Алена Делона в Парижі відкрили виставку українського мистецтва.