Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Франція виділить грант на відновлення зв’язку у прифронтових регіонах України

28 Квітня 2024, 14:31

Міністерство цифрової трансформації і французька федерація InfraNum днями підписали меморандум про співпрацю у відновленні телеком-мереж у прифронтових громадах. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм відомства.

«Меморандум із французькою федерацією InfraNum, яка об’єднує понад 200 телеком-компаній, передбачає 756 тисяч євро гранту. За ці кошти запустимо пілотний проєкт і відновимо інтернет та зв’язок у прифронтових громадах, а перед цим проведемо якісне дослідження і проаналізуємо збитки», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що збитки телеком-мережі в Україні зростають з кожним днем. За даними Світового банку, на повну реконструкцію та відновлення електронних комунікацій треба буде щонайменше 4,67 млрд доларів протягом 10 років. Проте наша держава вже працює з партнерами над відновленням інтернет-інфраструктури на прифронтових територіях.

Крім того, Віцепрем’єр-міністр також обговорив зі спеціальним уповноваженим президента Французької Республіки з питань економічної допомоги та відбудови України Пʼєром Ельброном подальше активне залучення нових грантів та інвестицій від французького телекому для відбудови української телеком-мережі.

Нагадаємо, що Франція буде підтримувати Україну та надавати їй необхідну допомогу.