Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

З’явився серіал про взаємодію з дітьми під час війни

28 Квітня 2024, 10:54

Дія.Освіта спільно з громадською організацією Gen.Ukrainian запустили новий освітній серіал «Вчимося разом». Цей освітній серіал створено, щоб надати важливі відповіді на непрості запитання батьків і вчителів про те, як допомогти дітям упоратися з наслідками війни. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на телеграм-канал Міністерства цифрової трансформації.

«Ворожі обстріли, руйнування, постійні стресові ситуації, тривожні новини. Усе це впливає на ментальне здоровʼя українців, а особливо тяжко на психологічний стан дітей. Щоб навчити якомога більше українців допомагати дітям у складних стресових ситуаціях, Дія.Освіта спільно з ГО Gen.Ukrainian запускають новий освітній серіал «Вчимося разом», – йдеться у повідомленні.

У 8 епізодах психологи розкажуть:

  • як працює мозок у ситуації тривоги, які реакції він запускає і що з цим робити;
  • які реакції є нормальними, а які потребують нашої особливої уваги;
  • як надати допомогу дітям із розладом спектра аутизму;
  • як плекати стійкість і дбати про свій ресурс у непрості часи.

Крім того, Ви дізнаєтеся прості й ефективні способи стабілізації емоційного стану для дітей, способи надання підтримки та профілактики наслідків стресу.

Також у серіалі знайдете інформацію про те, як навчити дітей впливати на свій стан, керувати власними думками, опанувати базові техніки саморегуляції.

Переглянути серіал можна тут.

Нагадаємо, що з’явився освітній серіал про те, як боротися з корупцією в органах місцевого самоврядування.

МІТКИ