Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Запоріжжі відкрили освітній простір для дітей з Енергодару

27 Квітня 2024, 17:06

Нещодавно в місті енергодарські педагоги відкрили освітній простір «ДІЙ». Відтепер тисячі дітей із тимчасово окупованого міста отримали можливість здобувати освіту офлайн. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Освітній простір «ДІЙ» – це ініціатива Енергодарської міської ради, завдяки якій діти з-поміж ВПО зможуть продовжувати навчання за українською програмою. У закладі працюють досвідчені педагоги, які проводять заняття з усіх основних предметів та надають психологічну допомогу дітям.

Зазначається, що в освітньому просторі малечу також вчать адаптуватися до нових умов життя.

«Під час повномасштабної війни, нам як ніколи важливо зберегти майбутнє України – нашу талановиту та патріотичну молодь. Саме тому освітяни Енергодара знайшли можливість організувати якісний та ефективний освітній процес для учнів різного віку. Ми віримо, що Україна переможе, і наші діти зможуть повернутися до своїх рідних шкіл в Енергодарі»,зазначив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

Крім шкільних уроків, у просторі проводяться різноманітні тематичні лекції, музичні години, майстер-класи, психологічні тренінги, круглі столи, покази українських та закордонних кінофільмів.

Нагадаємо, нещодавно у Покровську відкрився сучасний бібліохаб для дітей.