Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українці створили гру про життя у харківському метро під час війни

27 Квітня 2024, 10:08

Нещодавно студія Brenntkopf Studio Kharkiv представила гру Twenty-second: Stories of Underground Kharkiv. Вона розповідає про життя людей у метро на початку повномасштабної війни. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на store.steampowered.

«2022 рік. Харків піддався бомбардуванням зі сторони кордону. Люди, шукаючи захисту від бомб та ракет, спустились в метро, яке стало справжнім бомбосховищем для містян. Ви – одні з тих, хто був в підземці на початку повномасштабної війни. Тож тепер у вас здебільшого підземне життя», – саме так описують гру розробники.

Зазначається, що гравець виступає в ролі вчителя історії. Його завдання – спробувати жити звичайним життям у незвичайних умовах станції метро. Він житиме у підпіллі 6 днів, протягом яких буде готуватися до уроків, облаштовувати місця притулку для людей, брати участь у житті станції та допомагати простим людям.

Гра має українське озвучення та субтитри англійською, французькою, італійською, німецькою та польською мовами, і доступна для придбання на платформі Steam за 50 гривень.

Для поліпшення якості зображення та створення прозорих текстур розробники використали штучний інтелект, а також деякі зображення обробили художніми фільтрами.

Раніше ми повідомляли, що в Україні створили інтерактивну гру про кібербезпеку.

МІТКИ