Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Харківщині відновлюють 13 багатоповерхівок, пошкоджених ворожими обстрілами

26 Квітня 2024, 11:09

Минулого року в селищі Старий Салтів відремонтували чотири багатоповерхових будинки, реконструкція ще 13 запланована на 2024 рік. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Конгрес місцевих і регіональних влад при Президентові України.

Зазначається, що ці багатоквартирні будинки включені до переліку проєктів, які відновлюються за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

«Селище Старий Салтів значно постраждало від ворожих обстрілів. Ворог прицільно бив по житловій інфраструктурі. Цього року в квітні готуємо до здачі в експлуатацію два будинки, ще три будуть готові у травні. Решту житлових об’єктів завершимо влітку та восени. Наразі головне – відновити житло для якомога більшої кількості людей», повідомляє начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

В одній із багатоповерхівок вже повністю замінили вікна та двері, завершили всі відновлювальні роботи, утеплили будівлю й облаштували укриття у підвалі.

«Цей будинок був одним з найбільш пошкоджених, мав чотири влучання, руйнацію плит перекриття та даху. Наразі це все відновлено, будівлю утеплено, залишається завершити роботи по цоколю. Загалом ми почали відновлювати будинок в жовтні минулого року і намагаємося закінчити роботи в найкоротші терміни», – йдеться у повідомленні.

Крім того, у Старому Салтові проводиться реконструкція школи, для якої розробляється окремий проєкт з будівництва захисної споруди цивільного захисту. Також ведуться ремонтні роботи у будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини та Центру надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, що на Житомирщині відновили 41 заклад охорони здоров’я, пошкоджених внаслідок ворожих обстрілів.