Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Україна зацікавлена у поглибленні співпраці між українськими та данськими виробниками у сфері гумрозмінування

25 Квітня 2024, 9:08

Україна прагне поглибити співпрацю з данськими виробниками з метою створення спільних підприємств з виробництва обладнання для розмінування українських земель. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на результат нещодавньої зустрічі міністра економіки Юлії Свириденко з Генеральним директором данської компанії Hydrema Яном Вернером Йенсеном.

«Машини механічного розмінування Hydrema вже працюють на очищенні території нашої країни. Для нас надзвичайно важливо, що завдяки співпраці з українським виробником компанія локалізувала виробництво в Україні й співпрацює з українським партнером. Відтак можливості для поглиблення співробітництва на цьому далеко не вичерпані»,зазначила посадовиця.

Наразі у сфері розмінування в Україні працює 9 машин від Hydrema. Потужності компанії дозволяють виробити ще 5 машин у цьому році та 9 у наступному.

Загалом наразі в нашій державі працює 77 важких машин для гуманітарного розмінування. Данські виробникинавчили українських фахівців користуватися обладнанням та його ремонтувати у разі поламок чи підривів.

Також торік у Лондоні під час Ukraine Recovery Conference були підписані два меморандуми про локалізацію виробництва обладнання для розмінування із данською Hydrema та хорватською компанією DOK-ING.

Нагадаємо, нещодавно міжнародні партнери України виділили понад 700 мільйонів доларів на гуманітарне розмінування.