Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Житомирщині відновили 41 заклад охорони здоров’я, пошкоджених внаслідок ворожих обстрілів

24 Квітня 2024, 18:53

Наразі в області відновили 41 із 44 закладів охорони здоров’я, що постраждали внаслідок обстрілів армії рф. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Житомирську обласну державну адміністрацію.

«У територіальних громадах Житомирської області було пошкоджено 44 заклади охорони здоров’я. Ці втрати охопили Житомирську, Коростенську, Малинську, Народицьку, Новогуйвинську, Овруцьку, Станишівську, Ушомирську, Черняхівську, Чуднівську територіальні громади», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вже відремонтовано та введено в експлуатацію 41 медичний заклад, який постраждав від ворожих обстрілів.

Крім того, по всіх областях України з початку повномасштабної війни було пошкоджено 1 581 обʼєкт медзакладів та ще 210 – зруйновані повністю й відновленню не підлягають. Нині вже вдалося відновити 513 об’єктів, ще 357 –відбудовані частково або перебувають в процесі відновлення.

«На сьогодні одним із пріоритетів держави є відбудова лікарень, аби забезпечити надання медичної допомоги кожному українському пацієнту, який цього потребує», – додали в ОДА.

Нагадаємо, що на Миколаївщині відновили близько 30% об’єктів, зруйнованих із початку повномасштабної війни.