Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Український бренд натуральної handmade косметики завдяки гранту розширив своє виробництво

24 Квітня 2024, 9:13

Олена Душечкіна завжди мріяла про власний бізнес, адже мала бажання створювати щось власноруч. І після народження дитини почала активно шукати своє покликання. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство економіки України.

У 2014 році з її домашніх експериментів на кухні виник бренд Dushka (від прізвища Душечкіна) — косметика ручної роботи для тіла, волосся та обличчя, яка обʼєднувала в собі користь натуральних інгредієнтів, смачні аромати і яскравий зовнішній вигляд.

«Я вигадувала перший дизайн, сама готувала на кухні, розливала продукцію, вирізала наліпки та клеїла їх вручну, а також вела сторінки в соцмережах», ділиться Олена.

Підтримка рідних, друзів та знайомих була величезною, а відгуки покупців надихали продовжувати далі. У 2016 році в Одесі відкрився перший офлайн-магазин Dushka, де сформувалася команда, яка працювала над виготовленням, розробкою, просуванням і продажем продукції.

«Косметика, яка пахне так, що хочеться зʼїсти», саме такими відгуками діляться клієнти.

У непростий період для бізнесу через повномасштабну війну, Олена прийняла рішення подати заявку на грант за програмою «Власна справа». Отримані кошти стали справжнім каталізатором для розвитку компанії. Зʼявиласяможливість розширити виробництво, зберігаючи вартість косметики доступною для всіх клієнтів.  

«Ми не плануємо зупинятися на досягнутому. Наша мета — створювати нові робочі місця, масштабувати виробництво, дарувати якісну та доступну косметику для всіх. Ми сильні й разом переможемо», впевнена Олена.

Раніше ми розповідали, що українська компанія розширила асортимент військової амуніції завдяки гранту.

Фото: телеграм Мінекономіки