Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

З початку повномасштабної війни США надали Україні близько 23 млрд доларів бюджетної допомоги

23 Квітня 2024, 11:02

Обсяг бюджетної допомоги Сполучених Штатів Америки з початку повномасштабного російського вторгнення становить близько 23 млрд доларів США. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство фінансів України.

«З 24 лютого 2022 року загальний обсяг бюджетної допомоги Сполучених Штатів сягає близько 23 млрд доларів США. Залучені кошти стали вагомим внеском у стабільність фінансової системи нашої країни. Наразі пріоритетом є забезпечення Збройних сил необхідними ресурсами для успішного протистояння агресору, водночас надаючи громадянам України першочергові соціальні та гуманітарні послуги. Збереження допомоги від США є критично важливим»,сказав міністр фінансів Сергій Марченко.

Зазначається, що цьогоріч близько половини видатків спрямовуються на сектор безпеки і оборони.

«Зважаючи на зростаючу потребу у фінансуванні оборони, що здійснюється виключно за рахунок внутрішніх ресурсів, залучення зовнішнього фінансування на соціальні та гуманітарні бюджетні видатки є вирішальним. Потреба у 2024 році становить 37,2 млрд доларів США, із яких вже залучено 10,2 млрд доларів США», – зазначив посадовець.

Нагадаємо, нещодавно США передали Україні понад 100 генераторів.

МІТКИ