Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Олена Зеленська представила данським бізнесменам два проєкти підтримки українських дітей

21 Квітня 2024, 16:31

Під час нещодавньої зустрічі у Копенгагені з представниками благодійних фондів і великого бізнесу Данії, Перша леді Олена Зеленська, закликала бізнесменів долучитися до реалізації двох проєктів підтримки українських дітей. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на телеграм-канал першої леді.

«Від імені Фундації запропонувала меценатам долучитися ще до двох важливих проєктів. Перший – «Адреса дитинства», у межах якого зводимо будинки для великих прийомних родин, що втратили домівку через російську агресію», – йдеться у дописі.

Зазначається, що першим шістьом родинам вже вручили ключі від комфортних і безпечних нових осель. Ще вісім отримають їх до кінця травня.

«Але понад 60 великих прийомних родин, у кожній із яких до 10 дітей, поки що чекають на нове житло. Тому ми будемо раді всім, хто вирішить допомогти»,наголосила Олена Зеленська.

Другим проєктом є відновлення творчо-спортивного центру в Бородянці.

«Творчо-спортивний центр Бородянки, 30 гуртків і вісім секцій якого відвідували 2 тисячі дітей, російська навала зруйнувала вщент – разом з іншими будівлями вулиці Центральної. Але місто відроджується, і дітям потрібне це місце сили й творчості»,повідомила перша леді.

Загалом данські благодійники вже неодноразово надавали допомогу українським дітям, особливо тим, хто перебуває у великих прийомних сім’ях.

«Лише торік – зокрема, і завдяки данським меценатам – Фундація змогла організувати безпечний літній відпочинок для понад 1400 таких дітей і роздати різдвяні подарунки ще 13 тисячам»,підкреслила перша леді.

Раніше РеІнформ повідомляв, що важливою складовою української стійкості у війні, за словами Олени Зеленської, є підтримка партнерів.