Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Саудівська Аравія пожертвувала 10 млн доларів Продовольчій програмі ООН для допомоги українцям

21 Квітня 2024, 10:58

Центр порятунку та гуманітарної допомоги імені короля Салмана KSRelief днями пожертвував 10 мільйонів доларів Всесвітній продовольчій програмі ООН, щоб підтримати постраждалих від війни українців у 1 200 установах по всій країні щоденним гарячим харчуванням. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт Організації Обʼєднаних Націй Україна.

Зазначається, що відповідну угоду було нещодавно підписано керівником KSRelief доктором Абдулла Аль-Рабіа і виконавчим директором ВПП Сінді Маккейн.

«Внесок Саудівської Аравії допоможе забезпечити 50 мільйонів страв для мешканців установ, які підтримує ВПП – це лікарні, притулки для внутрішньо переміщених осіб, дитячі будинки, психоневрологічні та геріатричні заклади та інші державні або приватні організації, які дбають про вразливі категорії українських громадян. Багато з цих установ зазнали фінансових труднощів та тиску через війну та масштабні внутрішні переміщення», — поінформували в ООН.

Крім того, ця допомога дозволить закупити та доставити приблизно 7 600 тонн їжі, зокрема борошно, макаронні вироби, гречку, вівсянку, горох, цукор та олію.

Також протягом наступних шести місяців у межах програми інституційного харчування Всесвітня продовольча програма планує надавати харчову допомогу 210 тисячам вразливим категоріям українців. Внесок KSRelief покриє значну частину потреб програми – приблизно 67%. Це підтримка 140 тисяч людей.

Нагадаємо, нещодавно міжнародні партнери України виділили понад 700 мільйонів доларів на гуманітарне розмінування.