Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Буковина впроваджує пакет соціальних послуг для дітей

19 Квітня 2024, 12:41

У п’ятьох буковинських громадах впровадять пакет соціальних послуг для забезпечення права дитини на зростання в сімейному середовищі. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Чернівецьку обласну військову адміністрацію.

Ініціативу презентували під час нещодавнього засідання робочої групи з питань визначення потреб Чернівецької області у соціальних послугах.

Ініціатива передбачає соціальний супровід для сімей, що виховують дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування, а також для сімей або осіб у складних життєвих обставинах.

Зокрема, Буковина стала одним із пілотних регіонів, де Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей впроваджуватиме проєкт щодо створення у громадах пакета соціальних послуг для забезпечення права дитини на зростання в сімейному середовищі.

Крім того, на засіданні обговорювали впровадження проєкту ПРООН «EU4 Recovery», спрямованого на розширення можливостей громад в Україні у сфері послуг підтриманого проживання для людей із ментальними порушеннями.

Також на засіданні обговорили розвиток системи раннього втручання на регіональному рівні та презентували інтерактивну мапу стану надання соціальних послуг для Чернівецької області.

Нагадаємо, раніше в містечку на Буковині відкрили сучасний реабілітаційний центр.

МІТКИ