Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Польщі відкрили філіал Ради з питань співпраці з Україною

18 Квітня 2024, 15:09

У місті Ряшів Підкарпатського воєводства, днями відкрили філіал Ради з питань співпраці з Україною.Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

Найважливішими завданнями Ради є: координація польської діяльності щодо відбудови України та забезпечення якомога більшої участі польських компаній у післявоєнній відбудові цієї країни.

«Представництво в Ряшеві відповідатиме за змістовне обслуговування Ради та підтримку закордонних візитів уповноважених представників з інших країн»,заявила воєвода Підкарпатського воєводства Тереза Кубас-Гуль.

Зазначається, що саме Підкарпатське воєводство відіграє ключову роль у підтриманні воєнних зусиль України у боротьбі з російським агресором і воротами на торгівлю з Україною.

«Ми діємо зараз, не дивимося на кінець війни, а Підкарпатське представництво стане однією з візитівок Польщі, тому що саме через Ряшів в Україну їде більшість людей, які займаються підтримкою цієї країни», – заявив голова комісії Сейму у закордонних справах Павел Коваль.

Крім того, головною стратегічною метою Ради є те, щоб так підготуватися до наступної тематичної конференції в рамках групи G7, аби вона завершилася хорошою позицією для Польщі у контексті участі у відбудові України.

Представництво в Ряшеві буде єдиним регіональним представництвом цієї Ради.

Раніше ми розповідали про те, що Польща має стати нашим стратегічним партнером у розвитку економічних і торговельних відносин та повоєнній відбудові України.

МІТКИ